El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos

Belangrijkste voorzieningen

  • 65 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos appartement van 65 m², gesitueerd maar 250 meter van de tapas in Los Cristianos en de Viking Tenerife Barco Vikingo, biedt uitzicht op de zee. Het appartement kan tot 4 huisvesten.

    Het 1-slaapkamer appartement is ook in de buurt van het Passarela Oasis Winkelcentrum gelegen. De Playa de las Américas is op circa 10 minuten rijden van El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos appartement gelegen.

    Het appartement kan 1 badkamer aanbieden. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.

    Deze accommodatie is vrij dicht bij de dichtstbijzijnde bushalte, Escuela Oficial de Idiomas.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerESFCTU0000380160006417260000000000000VV-38-4-00993250,VV-34-4-0099325

    Kameropties bij El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos

    Het appartement kan 1 badkamer aanbieden. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Wastafels foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Bedden foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Kamer foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Voorzieningen foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Fastfood foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Kamer foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Buitenkant foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Interieur foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Voorzieningen foto El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos Macro Details foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 65 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos appartement?
      El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos appartement heeft een oppervlakte van 65 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    El Mirador Sea View - Air Conditioning - Los Cristianos